Категорія: Новини АУБ

Цей захід став вже VIII, та був організованим Державною службою фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що засідання Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів , одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, - важливий захід, завдяки якому банківська та фінансова система стає прозорішою та безпечнішою для всіх учасників. При цьому Рада є колегіальним органом, утвореним відповідно Постанови КМУ від 08.09.2016 №613, та таким, що включає представників з більшості міністерств, ДФС, СБУ та ін, а також саморегулюючих організацій, що пов’язані з роботою фінансових ринків, у тому числі і Асоціація українських банків. Головою Ради на сьогодні є @Гаєвський Ігор Миколайович.
Питання, які обговорювались стосувались подальшої координації Ради, внесення змін до ЗУ щодо діяльності іноземних трастів, удосконалення системи фінмоніторингу за результатами MONEYVAL та зміни виконавця щодо п.48 ЗУ «Про санкції»

Як наголосив Президент АУБ Андрій Дубас : «Асоціація завжди готова долучитися до ініціатив підвищення рівня фінансової безпеки Держави. Разом з Банками, АУБ працює над удосконаленням системи фінансового моніторингу у банках задля мінімізації ризиків пов'язаних з її порушеннями»

У своїй діяльності представники Ради завжди керуються принципами патріотизму, професіоналізму, та високою відповідальністю за долю кожної людини, за сьогодення і майбутнє України. Завдяки відповідальній праці забезпечується захист державного сувернітету, конституційного ладу, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України. І це - варте всезагального визнання.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction