Новини фінансового сектору

22 квітня 2009 року ВАТ «ЄВРОГАЗБАНК» отримав дозвіл Національного банку України на проведення операцій з банківськими металами на валютному ринку України

Отримання дозволу дає Банку вийти на новий для нього сегмент валютного ринку - ринку банківських металів, і тим самим розширити спектр пропонованих послуг.

Начальник Казначейства ВАТ «ЄВРОГАЗБАНК» Максим Лівень підкреслив, що дорогоцінні метали, вони ж банківські метали, традиційно залишаються надійним способом для зберігання і примноження коштів. Банківські метали не схильні до інфляції, під час політичних і економічних криз, вони тільки зростають у вартості. Якщо Ви намагаєтеся знайти найбільш надійний і безпрограшний спосіб збереження особистих ресурсів — вкладете їх в придбання дорогоцінних металів. За останні 6 років ціна золота в доларовому еквіваленті виросла більш ніж в 3 рази. Якщо оцінювати вартість дорогоцінних металів з урахуванням обмеженої здобичі і сильної глобальної затребуваності, то лімітом ціни на них буде тільки небо.

ВАТ «ЄВРОГАЗБАНК» надає Вам можливість проведення операцій з банківськими металами, у нас в наявності злитки провідних західних виробників різних номіналів. Основними операціями Банку в даному сегменті стане проведення операцій оптової і роздрібної торгівлі банківськими металами, відкриття і ведення поточних і депозитних рахунків клієнтів в банківських металах, конвертація одного банківського металу в іншій.

«Отримання даного дозволу говорить про те, що не дивлячись на глобальну кризу  в країні, ЄВРОГАЗБАНК виконав всі вимоги, встановлені Національним Банком, серед яких – достатній рівень регулятивного капіталу, дотримання всіх встановлених нормативів, фінансові і кадрові можливості для здійснення операцій з банківськими металами», -  уточнив Максим Лівень.

Для довідки:
У березні 2009 року агентство «Кредит-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою з прогнозом рейтингу "позитивний".
 
2009-04-2

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ