Новини фінансового сектору

Нацбанк запровадить обмеження для переказу коштів з картки на картку — Пишний

  • Джерело: НБУ

Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний оголосив про намір регулятора запровадити обмеження на перекази з картки на картку. За його словами, наразі тривають обговорення цього питання з волонтерами. Про це він повідомив під час засідання фінансового комітету Верховної Ради 4 липня.

"Зараз у нас триває фаза обговорення цього питання з волонтерами. Ми хочемо, аби політика, яку НБУ реалізовує в цьому непростому з погляду суспільного сприйняття питання, була максимально зрозумілою і сприймалась тими, хто сьогодні відчуває певну тривогу щодо цього рішення", — пояснив Пишний.

Він додав, що представники Нацбанку наразі перебувають на другій ітерації обговорення з волонтерською спільнотою. "Ми збираємо їхні думки та аналізуємо їх. Проте ми рішуче налаштовані знайти рішення цієї складної, але важливої проблеми," — підкреслив голова НБУ.

Наприкінці травня Пишний в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив, що НБУ планує обмежити обсяг переказів з однієї картки до 100 тисяч гривень і кількість переказів до 30 на місяць. Водночас фінансові установи можуть підвищувати цей ліміт. Він пояснив, що запровадження лімітів зумовлене "небезпечним зростанням" використання карткових рахунків для транзакцій з метою легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ