Новини фінансового сектору

Банки розширили доступ до програми єОселя: акредитовано 27 забудовників на первинному ринку

  • Джерело: єОселя

У лютому програма єОселя розширила список акредитованих забудовників. Програма доступної іпотеки єОселя продовжує розвиватися: у лютому до неї долучилися п'ять нових девелоперів. Завдяки цьому українці отримали можливість придбати в іпотеку на стадії будівництва квартири в 64 будинках від 27 забудовників. Про це повідомила  пресслужба ПрАТ "Українська фінансова житлова компанія" ("Укрфінжитло").

Обрати житло в будинках, що зводяться, можна у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській, Полтавській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Їх перелік доступний тут.

"Загалом банки-партнери програми єОселя вже акредитували 27 девелоперів: Еко-Дім, Геос, ПП “Альянс новобуд” і ТОВ “Альянс новобуд”, Ріел, ДБК-Житлобуд, Роял Хауз, Креатор-Буд, Інтергал-Буд, Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій», ПП “Будмонтажсервіс”, Луцький ДБК, Простір, Трест Житлобуд-1, КСМ груп, Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко”, БК “Орбіта”, Благо Буд, Комфорт центр Запоріжжя, Будівельна ініціатива, “Південбудконтракт”, Буча Міськбуд, Полтавтрансбуд, АРС-Дім, Комерцбуд-С, Промбуд-1, Діта", - йдеться в повідомленні.

Квартири на стадії будівництва в рамках єОселі можна придбати, подавши заяву в Ощадбанк, Укргазбанк, Скайбанк та банк Глобус.

Всього за час роботи єОселі громадяни придбали на первинному ринку 2071 квартир в готових новобудовах та 166 – в будинках, що зводяться. У той час як загальна кількість виданих іпотек склала 7 773 на загальну суму понад 11,8 млрд грн.

0503 mezger

 

Голова правління ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» Євген Мецгер:


“Ми робимо ставку на первинку. Фіксуємо попит громадян на житло, що будується. Тобто у нас є клієнти, завдання вас, як забудовників – дати їм вибір квартир”, – зазначив Євген Мецгер. Він також додав, що в умовах повномасштабної війни “це win-win історія як для забудовників, так й для громадян і держави”.

  Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України та Світовий банк розпочали роботу над створенням дорожньої карти щодо створення Програми забезпечення українців доступним житлом.

0503 svyrydenko

 

«Внаслідок війни росії проти України декілька мільйонів наших громадян втратили житло, ще більше громадян покинули власні домівки через загрозу для їхнього життя. Тому ми маємо створити дієву програму забезпечення таких людей доступним житлом. Щобільше, ця програма має стати драйвером, як для зростання будівельної галузі, так і для економічного відновлення української економіки. Разом з колегами зі Світового банку розпочали роботу над Стратегією забезпечення українців доступним житлом. Ми обговорили потенційні моделі її реалізації, можливість залучення ресурсів комерційних банків, модернізацію програми єОселя та створення дієвих механізмів страхування житлового фонду від воєнних ризиків. Ми вдячні команді Світового банку за надані рекомендації, фахову експертизу та технічну підтримку реалізації цього проєкту», - повідомила про результати зустрічі Юлія Свириденко.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ