Новини фінансового сектору

Компанія Activitis перша в Україні запустила пілотний проєкт B2B BNPL

  • Джерело: ActivitisНа початок грудня у тестуванні «пілоту» BNPL беруть участь 4 наші партнери, компанії з різних напрямків. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Участь у проєкті взяла високотехнологічна компанія Frendt LLC, з якою було запущено BNPL FRENDT – клієнти компанії тепер мають можливість взяти «розстрочку» до 6 місяців на інноваційні технології для ведення точного землеробства.

"Загалом, за кілька місяців пілоту ми отримали 109 заявок на суму понад 96 мільйонів гривень. За час пілоту рівень погодження (тобто AR%) становив від 59% до 81%. Середній показник за BNPL ми очікуємо на рівні 65% для постійного клієнта партнера, та близько 40% для нового.

Це достатньо високий показник для фінансових інструментів, тому динаміку вважаємо дуже позитивною. Середня ж конверсія під час пілоту становить трохи більше 26%, проте очікуємо, що вона зросте до 60-70%, і ключовим тут буде правильне комунікування роботи та переваг продукту. Для українського бізнесу B2B BNPL стане дійсно дієвим фінансовим інструментом для підтримки діяльності, тому що це швидко і доступно", - відмітили в Activitis. 

Також в компанії розповіли про перспективи розвитку B2B BNPL в Україні. За інформацією пресслужби зараз ринок BNPL у B2C перевищує $150 млрд, і попит постійно зростає.
"Звісно, відмінності B2B від B2C є, і вони полягають у більш складному механізмі верифікації та управлінні процесами оплати. Втім, прогнозується, що ринок B2B BNPL в Європі та США сягне більше ніж 200 мільярдів доларів вже у найближчі роки, і це говорить про величезний потенціал розвитку. Очікуємо, що українські бізнеси стрімко інтегруватимуть B2B BNPL, адже це дуже швидко та гнучко, і це додатковий інструмент до більшості традиційних фінансових послуг. Ми ж, зокрема, плануємо повноцінно впровадити B2B BNPL як онлайн-сервіс для малого бізнесу вже в першому кварталі наступного року. Це унікальний досвід для нас та абсолютно унікальна пропозиція для ринку України, тож слідкуйте за апдейтами", - поділилися планами в Activitis

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ