Новини фінансового сектору

Банки члени АУБ беруть активну участь у програмі єВідновленняВсе більше банків беруть участь у державній програмі єВідновлення, за допомогою якої громадяни України можуть отримати кошти на ремонт пошкодженої домівки. Про це повідомляє Дія у телеграм.

«Подавайте заяву про єВідновлення за кілька кліків у Дії та відкривайте картку для виплат у застосунку одного з банків-партнерів програми. Тепер картку єВідновлення можна отримати ще у двох банках — Глобус Банк та Правекс Банк», – йдеться у повідомленні.

У повідомленні зазначено, що за виплату, отриману в рамках програми єВідновлення можна оплачувати послуги з ремонту та купувати будівельні товари в бізнесів-учасників програми.

Картку єВідновлення можна відкрити в застосунках ПриватБанк, monobank, ПУМБ, Ощадбанк, А-Банк, Sense Bank, Райффайзен Банк, izibank, sportbank, Банк Восток, Акордбанк та Банк Кліринговий Дім.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ