Новини фінансового сектору

  Нові можливості для студентів: Ідея Банк відкрив двері молоді   

Нещодавно у м. Івано-Франківську в рамках співпраці із вищими навчальними закладами регіону Ідея Банк організував у своєму Головному офісі «День відкритих дверей». Про це повідомила пресслужба банку у Фейсбуці.

Захід відвідали викладачі, керівники кафедр та студенти економічних спеціальностей провідних навчальних закладів регіону, зокрема Університету Короля Данила, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГ, Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, Коледжу Львівського національного університету природокористування.

Загалом понад 100 гостей взяли участь у заході. Розпочали захід з екскурсії Івано-Франківським відділенням №4 (найбільшого відділення регіону), де керівник відділення Марина Каркіч розповіла про європейські стандарти роботи Ідея Банку з клієнтами, особливості обслуговування юридичних осіб та здійснення платіжних операцій. Далі студенти відвідали Управління дистанційного стягнення, де наші колеги разом із бізнес-тренерами напрямку організували веселий інтерактив на тему: «кредитування фізичних осіб». В Управлінні телефонного обслуговування та сервісу найактивніші студенти отримали унікальну можливість спробувати себе в якості оператора контакт-центру Банку.

"Після відповідного інструктажу бізнес-тренера Світлани Федоришин під пильним наглядом керівників відділів контакт-центру Наталії Сабадаш, Володимира Гриніва та Лілії Кісак гості отримали для себе новий практичний досвід. Проведення діджітал-вікторини на фінансову тематику серед активних студентів та отримання корпоративних сувенірів від Ідея Банку – стало яскравим завершенням цього цікавого заходу", - йдеться в дописі. 

  

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ