Новини фінансового сектору

Максимальний доступ до фінансових послуг від села до міста: КРИСТАЛБАНК відкрив нові відділення 

У жовтні КРИСТАЛБАНК відкрив дев'ять нових відділень у різних регіонах України. Про це повідомив УКРІНФОРМ та пресслужба банку.

У фінустанові зазначили, що доступність до фінансових послуг є важливим інструментом формування конкурентоспроможності будь-якої країни. Тому, попри всі складнощі сьогодення КРИСТАЛБАНК продовжує стабільно розвиватися, надавати якісні банківські послуги та реалізовувати стратегію розширення мережі відділень по всій України.

 «Наша ціль – максимальний доступ до фінансових послуг та продуктів для всіх українців. Від наших спільних зусиль сьогодні залежить у якій країні ми будемо жити: комфортній та фінансово інклюзивній чи в такій, де велика частина населення по суті перебуватиме поза сучасної фінансової системи України», - зазначив Леонід Гребінський, Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК».

У жовтні КРИСТАЛБАНК відкрив нові відділення у Одесі, Києві, Дніпрі, Павлограді (Дніпропетровська область),  Білій Церкві (Київська область), селищі міського типу Пісочин (Харківська область), селах Софіїфська Борщагівка (Київська область), Петропавлівська Борщагівка (Київська область) та Довжик (Житомирська область),

У банку підкреслили, що нині клієнти у відділеннях КРИСТАЛБАНК зможуть здійснювати розрахунково-касові операції, швидко та зручно оплачувати комунальні послуги та користуватися іншими банківськими сервісами.

«Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну КРИСТАЛБАНК відкрив 16 нових відділень. Для банку важливо мати представництва в багатьох містах України. Наразі роздрібний бізнес для нас є безумовно однією з головних точок зростання. У найближчих планах банку відкриття універсальних відділень у Закарпатському регіоні. Загалом до кінця року КРИСТАЛБАНК планує відкрити до 10 філій по  всій Україні», - зауважив Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський.

Нещодавно Асоціація Українських Банків підбила підсумки першого півріччя 2023 року та відзначила у різних номінаціях банки-лідери в межах проєкту «БАНКІВСЬКА НЕЗЛАМНІСТЬ» First-Half 2023. КРИСТАЛБАНК було визнано найкращим у номінації «Стрімкий розвиток банківської мережі».

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ