Новини фінансового сектору

«Ми адаптувалися до умов війни» – в Alliance bank розповіли, як працює відділення у Сумах   Відділення Alliance bank в Сумах, яке не тільки продовжувало працювати в перші дні повномасштабного вторгнення, а й активно допомагало в обороні міста. Історією роботи Сумського відділення під час війни банк поділився на своїй сторінці у Facebook.

“Наші співробітники швидко координувалися та надавали підтримку один одному, а також місцевій теробороні. Працівники, в мінімальному складі, надавали банківські послуги та допомагали клієнтам, включаючи тих, хто не міг зняти кошти з банкоматів”, – йдеться в дописі.

Керівник відділення Сергій Левченко розповів, що складні часи війни зблизили колектив та показали силу команди в єдності.

«Ми адаптувалися до умов війни, і навіть блекаути не зупинили нас. Завдяки генератору та інтернету "на даху", ми стали частиною "POWER BANKING", і ми цим пишаємося”, – зазначив Сергій Левченко.

Сьогодні відділення Alliance bank в Сумах, працює у звичайному режимі.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ