Новини фінансового сектору

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вніс зміни до Алгоритму розрахунку та порогових значень, кількісних індикаторів та балів


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняв до уваги лист АУБ, та вніс зміни до Алгоритму розрахунку та порогових значень, кількісних індикаторів, балів за якісними та кількісними індикаторами для визначення ступеню ризику банку при розрахунку регулярного збору.
Дані зміни зможуть зменшити вплив факторів, спровокованих війною, та дозволять банкам більш ефективно вести діяльність з надання фінансування, звільнивши частину коштів, які раніше були зв'язані попередніми алгоритмами розрахунків.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ