Новини фінансового сектору

НБУ оновив список банків, які можуть продавати пам'ятні монети


Національний банк переглянув список банків-дистриб’юторів і збільшив їм розмір партій пам’ятних монет України та сувенірної продукції для продажу в умовах воєнного стану.
Нумізматичну продукцію відтепер можна придбати в Радабанку, ТАСкомбанку, а також ПриватБанку та Укргазбанку.
 
Банки-дистриб’ютори, які наразі залишаються провідними каналами реалізації нумізматичної продукції НБУ, отримуватимуть до 70% від обсягів тиражу цієї продукції для продажу
через власну мережу філій та відділень.
 
Розмір партій нумізматичної продукції, який виділявся для продажу онлайн, додатково перерозподілятиметься серед банків-дистриб’юторів.
Важливо: з 1 липня 2022 року до прийняття окремого рішення замовлення через офіційне інтернет-представництво НБУ не прийматимуться.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ