Новини фінансового сектору

УКРЕКСІМБАНК ДОПОМОГАЄ МІСТАМ У ПРИДБАННІ ВІЙСЬКОВИХ ОБЛІГАЦІЙ. ЙОГО УМОВИ - НАЙВИГІДНІШІ


Міська громада Черкас придбає з Укрексімбанком військові облігації. Раніше за допомогою у придбанні таких паперів звернулись представники самоврядування Львова та Вінниці

Укрексімбанк переміг у конкурсі щодо визначення банківської установи для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій).

Комісією з проведення конкурсу умови Укрексімбанку були визнані найвигіднішими серед чотирьох банків-учасників. Загалом заявку-пропозицію на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів було направлено 11 банкам, повідомила пресслужба Черкаської міськради.

Обсяг коштів становитиме 50 мільйонів гривень, термін розміщення – до трьох місяців.

Нагадаємо, що раніше Укрексімбанк було визначено переможцем тендерів на придбання військових облігацій громадами Львова та Вінниці.


Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ