Новини фінансового сектору

"Індустріалбанк" визнаний стабільним і прибутковим як за 2021 рік, так і під час війни


"Індустріалбанк", який є членом АУБ,  визнано платоспроможним та стабільно операційно прибутковим. Підтверджено достатність капіталу, а активи визнано ліквідними.

Позитивні результати отримані і під час проведення стрес-тестів з оцінки ризиків формування та використання резервів за активними операціями, у тому числі кредитними. Позитивні результати отримані і під час проведення стрес-тестів з оцінки ризиків формування та використання резервів за активними операціями, у тому числі кредитними. 

"Індустріалбанк" активно використовує "хмарні сервіси" та розмістив резервні копії баз даних на території Європейського Союзу. Таким чином, забезпечивши безперебійну діяльність в умовах війни.

Проводиться постійна робота для забезпечення безперебійного доступу клієнтів до всього переліку послуг банку та йде розробка нових продуктів, максимально орієнтованих на потреби клієнтів в умовах воєнного стану!


Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ