Новини фінансового сектору

Globus Plus від банку Глобус продовжує удосконалюватись


GlobusPlus - це мобільний застосунок з простими та зрозумілими функціями. Його мета надавати клієнтами зручні фінансові сервіси та бути корисними в щоденних справах. На сьогодні, командою Globus Plus продовжується удосконалення додаткових сервісів та створюються інструкції для їх використання.
Реєстрація додатку відбувається швидко онлайн у смартфоні. Після реєстрації можна користуватися послугами банку: відкрити картку, купувати товари в оплату частинами, здійснювати платежі та багато інших зручних функцій. Додаток також дозволяє відкривати депозити та використовувати їх переваги. 

 

"Найдорожчий актив банку - це його клієнти. І ми намагаємося робити все, щоб їм було зручніше користуватися нашими послугами, - каже Голова Правління АТ "КБ Глобус" Сергій Мамедов. – Зручна та легка у використанні мобільна програма – це необхідність, і той продукт, який обов'язково повинен мати кожен сучасний банк. Ми не припиняємо розробку GlobusPlus і постійно удосконалюватимемо додаток, додаючи до нього нові функції та продукти».

 

 


Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ