Новини фінансового сектору

Академія фінансового управління запрошує на курси фінансового моніторингу

 

Фінансовий моніторинг - невід'ємна складова функціоналу банківського механізму, і його вдосконалення - частина ефективного розвитку будь-якого успішного банку. Актуально це і сьогодні, коли фінансові потоки знаходяться під пильним оком регуляторних органів, метою яких є убезпечення країни від легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. 

 

ДННУ «Академія фінансового управління», з якою АУБ підтримує багаторічні партнерські відносини, проводить курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу, суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Національний банк України. 

 

ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу (Постанова КМУ від 02.09.2020 р. № 777). Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Навчання та іспит проходять у інтерактивно-дистанційному режимі протягом року.  ЗАПИС НА КУРСИ: 

тел. 050 580 50 87, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про курси:

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу, суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Національний банк України Цільова аудиторія: суб’єкти первинного фінансового моніторингу. Тривалість: 4 дні. Місце проведення: м. Київ (дистанційно за допомогою платформи Zoom) Примітка: деталі про дату, час та місце проведення можуть бути уточнені за контактними телефонами

Підстави проведення та участі в заході: на виконання вимог ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IХ та відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 № 777.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАХОДУ ВИ ОТРИМАЄТЕ:  знання законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів;  практичні вміння;  після проходження іспиту – свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 години). Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

НАВЧАЛЬНІ МОДУЛІ: 1.Розвиток національної системи фінансового моніторингу в контексті імплементації міжнародних стандартів 2.Функціонування системи фінансового моніторингу 3.Проведення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу: галузевий підхід.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ