Новини фінансового сектору

Наглядову раду IBOXBANK очолила Альона Шевцова


Наглядова рада АТ «АЙБОКС БАНК» (IBOX BANK), який є членом АУБ, 10 лютого 2022 року обрала своєю Головою акціонера банку та CEO fintech компанії LeoGaming Альону Шевцову.
Альона Шевцова як голова Міжнародної платіжної системи LEO, що займає провідні позиції серед платіжних систем України та є системоутворюючою для країни, понад десять років успішно розвиває український fintech та напрямок платіжних систем.
«Останні два роки були дуже успішними для банку, про що свідчать хороші фінансові результати та динаміка розвитку. Це показник наполегливої праці всієї команди, яка прагне надавати якісні фінансові послуги корпоративним клієнтам та фізособам. Ми продовжуватимемо дотримуватися стратегії транзакційного бізнесу, але і розвиватимемо й інші напрями, запускатимемо нові продукти та вдосконалюватися для своїх клієнтів, зміцнюючи свої позиції на банківському ринку», – повідомила голова Наглядової ради АТ «АЙБОКС БАНК» Альона Шевцова.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ