Новини партнерів АУБ

Укрексімбанк оновлює Правління:  нові члени з багаторічним досвідом

Укрексімбанк оновлює Правління: нові члени з багаторічним досвідом

Укрексімбанк оголосив результати відкритого конкурсного відбору на посади членів Правління, до складу якого увійдуть троє досвідчених професіоналів із багаторічним досвідом у банківській сфері. Серед них - Михайло Медко, Олег Капкан та Вікторія Масна, які були обрані на ключові посади для управління середнім та роздрібним бізнесом, управління ризиками, а також міжбанківською та інвестиційною діяльністю.
За результатами відкритого конкурсного відбору до складу Правління Укрексімбанку увійдуть троє висококваліфікованих професіоналів із багаторічним досвідом у банківській сфері.

Михайло Медко обраний переможцем конкурсу на посаду члена Правління з питань середнього бізнесу, муніципалітетів та роздрібного бізнесу. Михайло має понад 20 років досвіду в банківській справі, займав керівні посади в провідних українських банках, зокрема з питань середнього та роздрібного бізнесу. Більшу частину професійного життя він присвятив роботі в Укрексімбанку, де з 19 червня 2021 року обіймав посаду члена Правління з питань середнього бізнесу, муніципалітетів та роздрібного бізнесу.

 Олег Капкан обраний переможцем конкурсу на посаду члена Правління з управління ризиками (CRO). Олег має понад 13 років банківського досвіду. Останні 6 років він працював на посаді заступника директора департаменту корпоративних ризиків у Raiffeisen Bank Aval. Олег Капкан розпочне роботу на новій посаді після погодження його кандидатури Національним банком України.

 Вікторія Масна обрана переможцем конкурсу на посаду члена Правління, відповідального за міжбанківську та інвестиційну діяльність, а також за відносини з міжнародними фінансовими організаціями. Вікторія має понад 20 років досвіду в банківській сфері. Понад 3 роки вона працювала на посаді Директора Департаменту програм міжнародних фінансових організацій в Укрексімбанку. Вікторія Масна розпочне роботу на новій посаді з 8 липня.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ