Новини партнерів АУБ

Universal Bank оголосив про призначення двох незалежних членів Наглядової ради банку

Universal Bank оголосив про призначення двох незалежних членів Наглядової ради банку

За рішенням загальних зборів Акціонерного Товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» та за погодженням Національного банку України до складу Наглядової ради банку додатково було обрано двох нових незалежних членів Наглядової ради строком до наступних річних загальних зборів акціонерів у 2025 році.

Новими незалежними членами Наглядової ради стали:

  • Андреа Ізола (Andrea Isola), віцепрезидент з європейських ринків в N26 Bank AG (Італія), погодження від Національного банку України відбулося 31 травня 2024 року;
  • Марцін Ольгерд Петриковські (Marcin Olgierd Petrykowski), який раніше займав посаду генерального виконавчого директора і голови правління в Atende S.A. (Польща). Погодження від НБУ відбулося 7 червня.

Загалом зараз до складу наглядової ради входять сім представників: Голова Наглядової ради Сергій Попенко та незалежні члени Людмила Назаренко, Ігор Івасів, Петро Богачевич, Ігор Мазниця, Марцін Петриковські та Андреа Ізола.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ