Новини партнерів АУБ

Зростає попит на довгострокове фінансування: інвестують у ESG-проєкти

За останні 6-9 місяців на українському ринку спостерігається суттєве зростання попиту на довгострокове фінансування. Про це повідомив Данило Раковиця, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами ПРАВЕКС БАНК. 

"На початку 2022 року для компаній головним завданням було швидко відновити та налагодити всі ланцюжки роботи бізнесу в нових умовах, і основним запитом було фінансування обігового капіталу. Компанії не дуже були готові інвестувати в нові довгострокові проєкти. Та за останні 6-9 місяців є суттєве зростання попиту на фінансування саме довгострокових проєктів", - зазначив він.

За словами Данило Раковиця зараз ситуація змінюється. Українські компанії, які вже адаптувалися до нових реалій, починають інвестувати в майбутнє.

 Їх цікавлять проекти з розширення поточної діяльності, а також створення перспективних напрямків бізнесу, таких як:

 ESG-проєкти: енергоефективність та енергонезалежність,

  • Внутрішня переробка с/г продукції
  • Логістичні проєкти
  • Імпортозаміщення

Експерт додав, що ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, постійно підтримує клієнтів і надає підтримку бізнесу. 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ