Новини партнерів АУБ

БАНК АЛЬЯНС активно підтримує ініціативи з фінансової грамотності  

АТ «БАНК АЛЬЯНС» активно підтримує ініціативи, спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності населення. 

Начальник Київського відділення №3, Олена Лисак, провела пізнавальний урок на тему «Витрати та заощадження» для учнів Київської школи. Це відбулося в рамках ініціативи НБУ, спрямованої на розвиток фінансової грамотності серед дітей, повідомляє пресслужба банку.

Учні вчилися розрізняти обов'язкові витрати від бажаних, розглядали різні види доходів та дізнавалися, як робити заощадження. Особлива увага була приділена тому, як перетворити мрію на фінансову ціль.

«Я з радістю провела лекцію, діти були дуже зацікавлені і активно брали участь у обговореннях. Фінансову грамотність слід викладати в школі так само, як абетку чи таблицю множення. Від цього залежить добробут нації», – наголосила Олена Лисак.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ