Новини партнерів АУБ

monobank придбав будинок для бабусі, яка пройшла 10 км рятуючись від війни

98-річна Лідія Степанівна, жителька Очеретиного, Донецької області, яка в кінці квітня самотужки вийшла з окупованого міста, щоб не опинитися під владою росіян, отримала новий будинок у Дніпрі від monobank | Universal Bank. 

Picsart 24 06 05 16 30 01 835

Лідія Степанівна все життя прожила в Очеретиному. Їй довелося покинути рідний дім, який вона будувала власними руками, адже росіяни його зруйнували. Щоб вижити, жінка вирішила самостійно пробиратися на підконтрольну Україні територію і подолала шлях близько 10 кілометрів.

Будинок їй придбав monobank | Universal Bank. 

"Історія про Лідію Степанівну, яка проробила героїчний шлях з окупованої території та втратила свій будинок, в якому прожила все життя, сколихнула світ. Ми не могли залишитися осторонь, та, як обіцяли, придбали для бабусі будинок 🇺🇦 
Бажаємо сил, здоровʼя та довгих років!", - повідомили в банку

Новий будинок Лідія Степанівна отримала 4 червня. Жінка дуже рада новому житлу і вже планує наступного року посадити тут город.

"Хороша, але її треба до ума довести. Я Світлані (онуці) казала: буду руками гребти. Надо й садити — не посадиш, не родить. Як й ми там у селі теж жили: усе посадимо й капусту, й перець, — усе садили. А тепер не знаю, туди вже вертатись, куди в ту хату йти, коли вона горіла", — ділиться враженнями переселенка.

Наразі Лідія Степанівна живе з ріднею в селі Володимирівка на Донеччині. Переїжджати у новий дім вони планують після збору врожаю.

"Зараз вона живе зі мною. Раніше вона готувала сама собі. Зараз ми їй готуємо. Як її саму залишити, а що вона сама робитиме? Десь місяць-два — й всі переїдемо. Поки що є робота. Наразі закінчиться збір врожаю і можна переїжджати", — говорить онука Лідії Степанівни Світлана.

050624 mono budynok 2

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ