Новини АУБ

OTP Bank змінив дружню мережу банкоматів для платіжних карток MasterCard

Починаючи з 16 червня поточного року дружньою мережею банкоматів для карток міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide, емітованих OTP Bank, виступає мережа «АТМоСфера». При користуванні послугами цієї мережі з карткового рахунку клієнта стягуватиметься пільгова комісія у розмірі 0,8%.

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є більше двадцяти вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 2,7 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями  карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті: http://www.atmosphere.net.ua/ <http://www.atmosphere.net.ua/> .

ЗАТ «ОТП Банк» <http://www.otpbank.com.ua/uab/>  – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України <http://www.otpbank.com.ua/uab/about/branches/>  об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ