Новини АУБ

VAB Банк виплатив третій купон за трирічними єврооблігаціями

VAB Банк виплатив третій купон у розмірі 6 328 125 доларів США за трирічними єврооблігаціями з датою погашення у червні 2010 року. Виплата купону здійснюється два рази на рік за ставкою 10,125% річних.

Лід-менеджерами дебютного випуску єврооблігацій на суму 125 млн. доларів  США виступили Credit Suisse International та Deutsche Bank. Єврооблігації (ноти участі у кредиті) були спрямовані виключно на фінансування кредиту VAB Банку.

«За нинішньої складної ситуації на ринку відсутність значних виплат за зовнішніми та внутрішніми запозиченнями до середини 2010 року є позитивним фактором для банку»,  — прокоментував Лукас Турса, Заступник Голови Правління VAB Банку.


СПРАВКА:
На финансовом рынке страны Всеукраинский акционерный банк (VAB Банк) работает с 1992 года и, согласно данным НБУ, входит в группу крупных финансовых учреждений. С октября 2006 года – в составе универсальной финансовой группы VAB Group. Региональная сеть банка представлена 25 филиалами и 148 отделениями в Украине, а также представительством в г. Будапешт (Венгрия). В числе акционеров VAB Банка – крупная международная компания TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нидерланды).
По состоянию на 1 июля 2008 года объем чистых активов VAB Банка составил 6,7 млрд. грн., регулятивный капитал – 908,6 млн. грн.


 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ