Новини АУБ

НАДРА БАНК переоформив 300 відділень у новому стилі

Станом на 1 листопада поточного року НАДРА БАНК переоформив 300 відділень у новому стилі в усіх регіонах України. Переобладнання відділень відбувається згідно зі стратегічним планом у рамках повномасштабного ребрендингу. Тільки з початку поточного року було переоформлено 200 відділень.
Щоб спілкування клієнтів з банком відбувалося у легкій і комфортній обстановці, нові відділення поділені на зони, кожна з яких має свою специфіку і призначення. Для зручності відвідувачів у відділеннях обладнані зони швидких операцій – касового обслуговування. Для клієнтів, які мають обмаль часу, передбачена зона швидких консультацій. Для ознайомлення з банківськими продуктами та спільної роботи менеджера банку і клієнта з його документами, а також для підписання договорів існує зона більш тривалих консультацій.
Зона самообслуговування працює 24 години на добу. Тут можна скористатися послугами банкоматів, а також інформаційно-платіжних терміналів, які незабаром будуть встановлені у всіх відділеннях НАДРА БАНКУ. За їх допомогою клієнт зможе оплатити комунальні послуги, рахунки різних операторів зв'язку і телепровайдерів, переказати кошти між платіжними картками, переглянути залишки і отримати виписки про останні операції за рахунками тощо.
На сьогодні НАДРА БАНК нараховує понад 700 відділень по всій території України.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ