Новини АУБ

Райффайзен Банк Аваль посприяв успіху українських олімпійців

13 серпня, на Олімпіаді в Пекіні Україна здобула бронзову нагороду у змаганнях із синхронних стрибків у воду з триметрового трампліна.

Український дует Ілля Кваша та Олексій Пригоров вибороли другу бронзову медаль для нашої олімпійської збірної. Приємно відзначити, що Райффайзен Банк Аваль певною мірою причетний до цього успіху.

Один із переможців, Ілля Кваша, є вихованцем миколаївської школи зі стрибків у воду. Протягом останнього року миколаївські стрибуни тренувалися в спортивному комплексі «Водолій», спеціально переобладнаному саме для цього виду спорту. Ще восени 2007 року Райффайзен Банк Аваль відгукнувся на прохання Федерації України зі стрибків у воду і надав фінансову допомогу на реконструкцію трьохметрової платформи для синхронних стрибків відповідно до міжнародних стандартів.

Реконструкцію було проведено в стислі терміни, і це, в тому числі, дозволило миколаївським спортсменам успішно пройти кваліфікацію на Чемпіонаті Європи в Ейндховені (Нідерланди) та отримати олімпійські ліцензії для поїздки до Пекіну, яка стала великим успіхом для українських спортсменів.
 
 
  

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ