Новини АУБ

Діамантбанк планує відкрити нову дирекцію в Івано-Франківську

Діамантбанк (www.diamantbank.ua) розпочав реалізацію плану заходів щодо відкриття першої дирекції в Івано-Франківській області. Дирекцію планується відкрити в центрі Івано-Франківська за адресою: вул. Крушельницької, 2А на початку вересня 2008 року.

Так само, як і дирекції Банку по всій Україні, регіональне відділення в Івано-Франківську надаватиме весь спектр фінансових послуг для індивідуальних та корпоративних клієнтів.

Зокрема, фізичні особи матимуть нагоду оформити депозит у національній та іноземній валютах, отримати кредит “Діамант Преміум” на споживчі цілі, кредит на придбання автомобілю або нерухомості, оформити платіжну картку, переказати гроші за системою Western Union.

Крім цього, відділення здійснює розрахунково-касове обслуговування юридичних та фізичних осіб, залучення коштів юридичних осіб на поточні та депозитні рахунки, різноманітні програми кредитування корпоративних клієнтів, зокрема лізинг, валютообмінні операції.


 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ