Новини АУБ

Банк «Хрещатик» змінив заступника голови Спостережної ради

Заступником голови Спостережної ради банку став представник ТОВ «Укрфінком» Андрій Герасименко замість Євгена Войтка.

Таке рішення було прийнято акціонерами банку на Загальних зборах 11 березня. До складу Спостережної ради наразі входять 9 членів, головою є Андрій Іванов. Є.Войтко залишився членом Спостережної ради банку.

Довідково:
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже сім років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема останні роки “Ernst&Young”.
Міжнародним рейтинговим агентством Fitch Ratings банку присвоєні такі рейтинги: довгостроковий — на рівні «В-», короткостроковий — «В», індивідуальний — D/E, рейтинг підтримки — 5.
Рейтинговим агентством Moody’s підвищено довгострокові рейтинги банку по депозитах у національній валюті та по депозитах в іноземній валюті з В3 до В2, а за національною шкалою підвищено рейтинг з рівня Baa1.ua до A3.ua. Також підтверджено рейтинг фінансової стійкості на рівні Е+ та короткостроковий рейтинг по депозитах — Not-Prime. Прогноз за всіма рейтингами стабільний.
Рейтинговим агентством  ТОВ «Кредит-Рейтинг» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг банку на рівні «uaA» і підвищено прогноз до стабільного.
Мережа банку складається зі 148 установ у Києві та інших регіонах України.
Основні фінансові показники станом на 01.03.08: чисті активи – майже 5,9 млрд грн, фінансовий результат з початку року – 13,9 млн грн, балансовий капітал — 702,1 млн грн, у тому числі статутний капітал - 540 млн грн.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ