АКБ „Укрсоцбанк” надав нові можливості клієнтам, що користуються СМС-банкінгом. Про це прес-службі банку повідомили в Управлінні альтернативних каналів продаж АКБ „Укрсоцбанк”.
АКБ «Укрсоцбанк» приділяє велику увагу клієнтам-фізичним особам. Так в 2008 році, нові можливості отримали клієнти, що користуються СМС-банкінгом.
„На відміну від більшості банків, що забезпечують клієнтам при підключенні до послуги тільки повідомлення про стан рахунку та проведені операції, Укрсоцбанк надав можливість виконувати активні операції, серед яких: запит залишку на рахунку, перекази між картками, перекази на рахунок «Ощадний+», отримання ваучерів мобільних операторів, і т.д.”, - зазначив начальник Управління альтернативних каналів продаж АКБ „Укрсоцбанк” Ігор Білоконь.
До того ж, плата за такий сервіс в Укрсоцбанку — найнижча в Україні.
Для тих клієнтів, що віддають перевагу користуванню Інтернетом, Укрсоцбанком було впроваджено Інтернет-банкінг.