Новини АУБ

Укрпромбанк взяв участь у проведенні конкурсу «Visa: Олімпійські фантазії»

Укрпромбанк взяв участь у проведенні міжнародного конкурсу дитячих малюнків «Visa: Олімпійські фантазії», що приурочений до літніх Олімпійських ігор 2008 у Пекіні. В Україні конкурс проводиться з 1 лютого до 30 березня 2008 року.

У конкурсі «Visa: Олімпійські фантазії» беруть участь малюнки дітей 10-14 років у двох номінаціях: роботи  вихованців дитячих будинків і шкіл-інтернатів, і роботи дітей держателів карт Visa банків-учасників. Автор кращої роботи в кожній з номінацій отримає  головний приз – поїздку до Пекіна на Олімпійські Ігри – 2008 на двох. Для 20 лауреатів конкурсу буде організована розважальна програма в Києві.

За умовами проведення конкурсу Укрпромбанк та інші банки-учасники роздають у своїх філіях і відділеннях по всій Україні заявки на участь у конкурсі та приймають роботи юних авторів. Серед надісланих робіт кожним банком буде відібрано кращий малюнок у кожній з номінацій і 3 малюнки претендентів у лауреати конкурсу. Потім національне журі конкурсу, до складу якого входять українська художниця Євгенія Гапчинська (засновник видавництва дитячої літератури А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА), дитячий письменник Іван Малковіч, а також художник-ілюстратор Костя Лавро (автор ілюстрацій до Дитячого Євангелія та Азбуки) оберуть два кращі малюнки.

Конкурс «Visa: Олімпійські фантазії» підтримали 14 банків України. 18 лютого 2008 р. компанія VISA висловила подяку Укрпромбанку та іншим банкам, що взяли участь у проведенні конкурсу.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ