Новини АУБ

Повідомлення прес-служби ВАТ «Ощадбанк» для вкладників колишнього Ощадбанку СРСР

11 січня Ощадбанк успішно розпочав виплати по всіх регіонах України  вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР, які 8 січня  пройшли ідентифікацію з  внесенням даних про них до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”.  Це відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 1 від 09.01.2008, якою передбачено проведення компенсаційних виплат власникам заощаджень через три дні після внесення відомостей про них в інформаційно-аналітичну систему „Реєстр вкладників заощаджень громадян”.
155 тисяч вкладників протягом 8 січня були внесені до зазначеного Реєстру, і всім їм на поточні рахунки вже зараховано компенсаційні кошти в розмірі однієї тисячі гривень.
У понеділок, 14 січня, оформити поточний чи вкладний (депозитний) рахунок та отримати відповідні компенсаційні суми зможуть вкладники, які  були внесені до Реєстру 8 та 9 січня п.р. Нагадуємо, що при собі необхідно мати  відривний талон від заяви-доручення, паспорт громадянина України та ощадкнижку по компенсаційному вкладу.
Шановні вкладники! Просимо звернути увагу на те, що  видача заощаджень не обмежена в часі. Отримати кошти з вашого поточного рахунку ви можете в будь-який зручний для вас час. Просимо  не створювати додаткове соціальне напруження у відділеннях банку, проявляти стриманість, взаємну ввічливість, повагу  до людей похилого віку. 

Прес-служба Ощадбанку

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ