Новини АУБ

ВАТ КБ «Хрещатик» невпинно нарощує власну філіальну мережу

Так, свій «Хрещатик» з’явився і у Хмельницькому, Чернігові, Запоріжжі, Черні-вцях та Житомирі, а невдовзі власним клієнтам відкриють двері Черкаська та Волин-ська філії банку, які наразі знаходяться в стадії підключення.

ВАТ КБ «Хрещатик» – сучасна фінансова установа, що здійснює різноманітні банківські операції. Філії оснащені високоякісним обладнанням і новітніми комуніка-ційними засобами, що відповідають найвибагливішим потребам клієнтів — юридич-них і фізичних осіб і дають змогу оперативно проводити розрахунково-касове обслу-говування у національній та іноземних валютах (з установленням системи „Клієнт — Банк”), здійснювати валютні операції і міжнародні розрахунки, операції з цінними па-перами.

Для послуг корпоративних і приватних клієнтів — широкий асортимент банків-ських продуктів і послуг: різноманітне кредитування (на поповнення обігових коштів, включаючи овердрафт, торгове і проектне фінансування, надання споживчих та іпоте-чних кредитів), відкриття депозитних вкладів на вигідних умовах, оформлення пласти-кових карток різного класу міжнародних платіжних систем Mastercard WorldWide i Visa International, Національної системи масових електронних платежів та обслуговування на їх основі зарплатних проектів, операції з банківськими металами і продаж ювілейних і пам’ятних монет, термінові грошові перекази по систеамах Mon-eyGram, Анелік, Быстрая почта і продаж та обслуговування дорожніх чеків всесвітньо відомих компаній Thomas Cook, American Express, CitiCorp, карток Visa TravelMoney Cash Passport, обслуговування пенсійних рахунків, консалтингові послуги та ін.

Працюють філії банку без вихідних та у свята, за подовженим графіком роботи.

Адреси філій банку «Хрещатик»:
Хмельницька філія: 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Театральна, 48, тел.: (0382) 70-21-76;
Чернігівська філія: 14027, Україна, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 43, тел.: (0462) 67-00-76;

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ