Новини АУБ

У банків України з’явилась можливість використовувати смарт-картки для збереження таємних ключів в Системі електронних платежів НБУ

Сучасне «мистецтво тайнопису» — єдино надійний спосіб побудови захищеної інформаційної мережі. Саме на основі криптографії, зокрема з застосовуванням захищенних носіїв ключової інформації, створюється система безпеки електронного документообігу в банківських організаціях і державних установах, що використовують засоби захисту інформації Національного банку України.

 Відповідно до Постанови Правління НБУ від 2 квітня 2007 року №112 «Про затвердження Правил організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації Національного банку України» учасникам Системи електронних платежів надана альтернативна можливість під час генерації записувати таємні ключі не тільки на гнучкому магнітному диску та апаратному носії ключа Touch Memory, але і на іншому носії за погодженням з НБУ.
 Саме тому провідними фахівцями Національного банку України та української компанії «АВТОР» — надійним інтегратором рішень на основі смарт-карт технологій «УкрКОС» —  запропоновано ефективне вирішення питання безпечного зберігання таємних ключів Системи електронних платежів на захищених носіях: смарт-картках CryptoCard (експертний висновок ДСТСЗІ СБУ № 18/2/1-5945 від 17.10.2006 р.) і електронних USB-ключів SecureToken (експертний висновок ДСТСЗІ СБУ №18/2/1-5946 від 17.10.2006 р.).  
 За дозволом на використання носіїв ключової інформації на базі смарт-карток «УкрКОС», призначених для зберігання таємних ключів СЕП, комерційним банкам та іншим небанківським установам необхідно звертатися із запитом в Департамент інформатизації Національного банку України. Придбати вказані носії можна у компанії-розробника «АВТОР».

Контактна інформація:
Контактна особа: Кальчева Кристина Євгеніївна, консультант з маркетингу
Поштова адреса: Київ, 03005, Україна. Вул.. Смоленська, 31-33
Тел.:(044) 538-00-89
Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь за контактною адресою.  

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ