Новини АУБ

Позачергові загальні збори учасників ВАТ АБ "Укргазбанк" затвердили результати та звіт про результати відкритого (публічного) розміщення акцій

            Позачергові загальні збори учасників ВАТ АБ "Укргазбанк", які відбулись 10 жовтня 2007 року, прийняли рішення про затвердження результатів та звіту про результати відкритого (публічного) розміщення акцій ВАТ АБ "Укргазбанк" у кількості 100 млн.штук.

            Протягом періоду розміщення (з 03.09.2007 р. по 05.10.2007 р.) був розміщений увесь випуск акцій у кількості 100 млн.штук, при цьому додатково до номінальної вартості акцій банк отримав емісійний доход у сумі 66,587 млн.грн.

            Розміщення було здійснене серед акціонерів – юридичних та фізичних осіб.

            Також, позачерговими загальними зборами учасників було прийнято рішення про затвердження змін до Статуту банку, пов’язаних із збільшенням статутного капіталу банку.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ