Новини АУБ

До Ощадбанку надійшов п’ятий транш для компенсаційних виплат

18 грудня  2006 року ВАТ “Ощадбанк”  отримав  п’ятий  у цьому році  транш бюджетних коштів у розмірі  70 000 000 гривень  для компенсації грошових заощаджень громадян, вкладених в установи колишнього Ощадбанку СРСР, що діяли на території України.
Одержані Ощадбанком грошові кошти розподілено для здійснення компенсаційних виплат спадкоємцям вкладників, померлих у 2005-2006 роках, в межах залишку проіндексованого вкладу, але не більш як 500 гривень.
 Всього на зазначену дату ВАТ “Ощадбанк” отримав 305 млн. гривень, які призначені для таких виплат:
- 33 000 000 гривень - вкладникам з числа тих, що не отримали протягом  2002-2005 років компенсацію грошових заощаджень, у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більш як 50 гривень за одним рахунком кожного вкладника;
- 12 000 000 гривень – спадкоємцям вкладників, померлих у 2003-2004 роках, у межах залишку проіндексованого вкладу в розмірі державної допомоги на поховання, але не більш як 150 гривень;
- 260 000 000 гривень - спадкоємцям вкладників, померлих у 2005-2006 роках, у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більш як 500 гривень.

Прес-служба Ощадбанку    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ