13 березня 2006 року відбулось засідання наглядової ради відкритого акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”. За його результатами головою наглядової ради банку обрано Главу Секретаріату Президента України Олега Борисовича Рибачука.
За рішенням правління за вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток банківської системи, плідну співпрацю з Ощадбанком «Золотою Відзнакою» ВАТ «Ощадбанк» нагороджено членів наглядової ради Кравченка М.В., Кривошею С.В., Станкова А.К., Суслова В.І., Черняка В.К.
Було затверджено Програму розвитку Ощадбанку на 2006-2010 роки, обговорення якої планується провести в рамках всеукраїнської наради працівників установ ВАТ „Ощадбанк”, яка відбудеться 15 березня 2006 року.
Прес-служба Ощадбанку