Згідно рішення акціонерів Райффайзенбанк Україна з 1 листопада 2005 року Дмитро Зінков призначений членом Правління цього банку. У сфері його компетенції віднині будуть банківські послуги для фізичних осіб, малого та середнього бізнесу та розвиток мережі філій.
Дмитро Володимирович Зінков 1969 року народження. У 1993 році він з відзнакою закінчив економічний факультет Київського державного університету за спеціальністю «Економіст, викладач економічних дисциплін». Має майже 10 років досвіду роботи в банківських установах. У Райффайзенбанк Україна працює з 1999 року. Остання посада – начальник управління мережі продажів, директор. Одружений, виховує доньку та сина.
Райффайзенбанк Україна є стовідсотковим дочірнім банком Райффайзен Інтернешнл, холдингової компанії дочірніх банків Райффайзен Центральбанку (РЦБ) в Центральній та Східній Європі. РЦБ є центральною установою Австрійської Банківської Групи Райффайзен, найпотужнішої банківської групи в Австрії. Райффайзен Центральбанк працює в країнах Центральної та Східної Європи як на внутрішніх ринках та здійснює свою діяльність через Райффайзен Інтернешнл в 16 країнах регіону, де має 16 дочірніх банків з майже 2400 філіями.
За даними Асоціації українських банків (АУБ) на 1 жовтня 2005 року, Райффайзенбанк є 7-им найбільшим банком в Україні за розміром активів та за розміром кредитного портфелю, що становить понад 750 мільйонів євро. Банк обслуговує понад 4 тисячі різних за розмірами компаній та більше 50 тисяч фізичних осіб у 28 філіях та відділеннях на території України (у Бердянську, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Краматорську, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі, Харкові та Ужгороді). Постійно збільшується кількість представництв банку, які нині працюють в усіх обласних центрах України, а також у Білій Церкві, Кривому Розі, Кременчуці та Іллічівську.
Leonid Zyabrev
Public Relations Manager