Новини АУБ

Банк регіонального розвитку відкрив 4-е відділення у Львові

Київ, 18 квітня. АБ «Банк регіонального розвитку» відкрив чергове, 4-е, відділення у Львові за адресою вул. Степана Бандери, 87. Відділення надає повний спектр банківських послуг для населення і підприємств міста.

«Банк регіонального розвитку створювався на львівській землі 15 років тому. Західна Україна викликає у нас велику  цікавість. Давні культурні традиції львівської землі, бізнес-етика львів'ян несуть у собі величезний потенціал розвитку», - вважає голова правління Банку Ірина Яценко.

До кінця 2005 року АБ «Банк регіонального розвитку» планує відкрити 5 відділень у Києві, і ще по одному у Львові та Білій Церкві.

Довідка. Акціонерний банк «Банк регіонального розвитку» створений у 1989 році.  Центральний офіс розташований у Києві.

Станом на 1 квітня 2005 року загальні активи склали 277,5 млн.грн., регулятивний капітал – 45,5 млн.грн., кредитний портфель – 179,2 млн.грн., депозити фізичних осіб – 82,4 млн.грн., депозити юридичних осіб – 37,1 млн.грн., чистий прибуток – 135,1 тис.грн. У системі банку функціонує 21 відділення АБ «БРР», у тому числі на балансі:
 а) Головного Банку, м. Київ -17;
 б) Львівської філії – 4.


Вілена Касьянова
Банк регіонального розвитку
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.brr.com.ua

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ