Число відвідувань стрічки «Новини банку Аваль» на сайті банку перевищило 100 тис. на місяць і за грудень минулого року склало 107 тис., повідомляє прес-служба банку з посиланням на відділ розробки інтернет-систем АППБ «Аваль».
За інформацією відділу розробки інтернет-систем, з початку 2004 року щомісячне число відвідувань стрічки виросло більш ніж у 3 рази, або на 77 тис. відвідувань (з 30 тис. у січні-лютому 2004 року.).
Загальне число відвідувань стрічки новин банку «Аваль» на сайті банку за 12 місяців 2004 року склало близько 650 тисяч.
Усього за 2004 рік на сайті банку «Аваль» зафіксовано 950 тис. унікальних відвідувачів. При цьому щомісячне число унікальних відвідувачів виросло з початку року майже у два рази: з 60 тис. у січні до 112 тис. у грудні 2004 року.
Середнє число унікальних відвідувачів у день збільшилося за рік з 2 тис. у січні до 3,6 тис. у грудні минулого року, максимальне: з 3 тис. до 5,1 тис. відповідно.
Загальна кількість сторінок, які щомісячно переглядають відвідувачі на сайті банку «Аваль», зросла у 2004 році з 680 тис. у січні до 1 мільйону у листопаді -грудні.