Новини АУБ

Відкрилося одинадцяте відділення «УкрСиббанку» у Львівській області

Наприкінці 2004 року у Львові відбулося відкриття 11-го відділення Західного Регіонального Департаменту АКІБ «УкрСиббанк» у Львівської області. Відділення знаходиться за адресою: вул. Мазепи, 10. Протягом 2004 гору у Львові та Львівській області почали роботу п’ять нових відділень АКІБ «УкрСиббанк».

Поруч з відділенням розташована гуртовня будівельних матеріалів, промислово-продуктовий базар, а також лікарня швидкої допомоги. Вдале розташування відділення є зручним для його відвідування. Створені всі належні умови для задоволення потреб клієнтів: новітні технології, штат кваліфікованих працівників, а також, відпрацьовано систему швидкого та якісного обслуговування.

 З цього приводу висловився начальник Західного Регіонального Департаменту АКІБ «УкрСиббанк» Валерій Буланий: «УкрСиббанк» дбає про своїх клієнтів. Відкриваючи нові відділення ми надаємо можливість оперативно проводити необхідні банківські операції у зручних для наших клієнтів умовах».


Для довідки:
АКІБ «УкрСиббанк»
зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій.
Станом на 01.12.2004 р.: чисті активи - 5,65 млрд.грн., капітал – 782 млн.грн., кредитно-інвестиційний портфель становить 4,40 млрд.грн., кошти корпоративних клієнтів – 2,06 млрд.грн., кошти фізичних осіб – 1,48 млрд.грн.
На сьогодні регіональна мережа нараховує 523 філії та відділення на всій території України. Клієнтами АКІБ «УкрСиббанк» є більше 31 тисячі підприємств України, кількість рахунків фізичних осіб перевищує 644 тисячі.

 

Лілія Бевзюк
АКІБ "УкрСиббанк"

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ