18 лютого Голова Національного банку України Сергій Тігіпко провів зустріч з Головою Правління Внешторгбанку Костіним Андрієм Леонідовичем, на якій обговорили зміцнення українсько-російського співробітництва у фінансовій сфері. Значна увага була приділена планам Внешторгбанку по розширенню діяльності в Україні, в тому числі, майбутньому відкриттю дочірнього банку ВТБ у нашій країні .
В ході зустрічі була підкреслена взаємна зацікавленість у підвищенні рівня участі російських інвесторів в економіці України.
Голова Правління Внешторгбанку з свого боку наголосив на успішному розвитку банківського сектору України, який виріс в минулому році в 2 рази швидше російського. Андрій Костін зауважив на принциповій зацікавленості у розширенні та вдосконаленні комплексу банківських послуг, що надає ВТБ в Україні.
Сергій Тігіпко запевнив російських колег про абсолютно рівні умови, як для українських, так і для іноземних банків, яких на сьогодні з 100% капіталом працює сім. „Головне, що банківський сектор розвивається швидше, ніж промисловий, і це радує”, підкреслив Голова Національного банку.
Управління зв'язків з громадськістю
та засобами масової інформації НБУ