Новини АУБ

Полтавський ОФ банку «Аваль» проводить акцію для фізичних осіб «9 років разом з «Авалем»

Полтавський обласний філіал банку «Аваль» проводить акцію для фізичних осіб «9 років разом з «Авалем», повідомила прес-служба банку з посиланням на Полтавський ОФ.

За інформацією філіалу, згідно з умовами акції, її учасниками зможуть стати всі фізичні особи, які у період проведення акції — з 6 листопада по 6 грудня п.р. — відкриють депозитні рахунки на суму не менше 2000 грн. або 400 доларів США чи євро у будь-якому відділенні банку в Полтавській області.

Усі учасники акції візьмуть участь у розиграші 9-и однограмових зливків швейцарського золота найвищої проби.

Розиграш призів відбудеться по закінченню терміну дії акції. Переможців визначатимуть методом жеребкування. Призи будуть вручені на Дні відкритих дверей, що відбудеться у грудні цього року у Полтавському обласному філіалі.

Акція проводиться з нагоди 9-ї річниці створення Полтавського обласного філіалу банку «Аваль».

На сьогодні у Полтавській області працює 47 відділень банку «Аваль». Філіал обслуговує понад 51300 фізичних та 4850 юридичних осіб. Кредитний портфель Полтавського обласного філіалу банку «Аваль» складає близько 148 млн. грн.

www.aval.ua

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ