Нове відділення банку «Аваль» відкрилося в м. Миколаєві у приміщенні супермаркету «П'ятий океан», розташованого за адресою вул. Електронна, 81. Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на Миколаївську обласну дирекцію АППБ «Аваль».
За інформацією дирекції, урочиста церемонія відкриття відділення «Аваль-П'ятий океан» відбулася 25 жовтня п.р. у присутності мера м. Миколаєва Володимира Чайки, директора Миколаївської обласної дирекції банку «Аваль» Сергія Прудкого, представників клієнтів і партнерів банку, а також засобів масової інформації.
Нове відділення надає весь спектр банківських послуг на європейському рівні — від розрахунково-касового обслуговування до кредитування фізичних і юридичних осіб, включаючи термінові грошові перекази по системі Western Union, Aval Express, випуск і обслуговування платіжних карток, обмін валют і продаж банківських металів.
Як відзначили у Миколаївській ОД, для зручності клієнтів банку відділення працюватиме без вихідних: з 9.00 до 18.00 (перерва з 13.00 до 14.00).