8 вересня 2003 року АКБ «Укрсоцбанк» одержав статус принципового члена міжнародної платіжної системи MasterCard International. Таким чином, банк вийшов на рівень прямих відносин із системою MasterCard Int. без банку-посередника. Нова форма співробітництва з MasterCard International означає помітний імпульс у розвитку всього карткового бізнесу банку – від появи нових карткових продуктів до запровадження додаткових послуг з використанням високих технологій. З 2001 року АКБ «Укрсоцбанк» вже є принциповим членом найбільшої міжнародної платіжної системи Visa International.
Банк має власний процесинґовий центр та емітує міжнародні пластикові картки систем MasterCard International та Visa International. З початку 2003 року АКБ «Укрсоцбанк» збільшив кількість карткової емісії на 92 %. На 01 вересня 2003 року банк емітував понад 240 тис. міжнародних платіжних карток, і за цим показником посідає восьме місце серед провідних українських банків. До кінця року емісія платіжних карток банку має сягнути 450 тис.
Разом зі зростанням карткової емісії активно розвивається інфраструктура обслуговування власників карток АКБ «Укрсоцбанк». На цей час банк ввів в експлуатацію понад 100 банкоматів і 400 POS-терміналів. До кінця року в мережі АКБ «Укрсоцбанк» будуть функціонувати більш 150 банкоматів.
Уже найближчим часом в АКБ «Укрсоцбанк» буде введена в експлуатацію система «SMS-банкинґ», яка дозволить клієнтам у режимі реального часу одержувати інформацію про стан свого банківського рахунка на мобільний GSM-термінал. Інформація буде передаватись у вигляді SMS-повідомлень. Також планується запровадити послугу розсилання щомісячних виписок про стан карткового рахунку на електронну адресу клієнта. Вже цього року банк почне через мережу своїх банкоматів і відділень реалізацію електронних ваучерів мобільного зв'язку на поповнення рахунку.
Довідка: Фінансовий результат АКБ «Укрсоцбанк» за станом на 01 серпня 2003 року склав 21 млн 592 тис. грн. Чисті активи на зазначену дату склали 4 млрд 138 млн грн. Капітал банку – 442,3 млн грн. Кредитний портфель (без врахування міжбанківських кредитів) на 1 серпня склав 2 млрд 268 млн грн. Загальні резерви, сформовані під активні операції, – 293 млн 401 тис. грн.
Кошти юридичних осіб на строкових і поточних рахунках в АКБ «Укрсоцбанк» – 1 млрд 796,5 млн грн.
Кошти на рахунках приватних склали на 15 серпня 2003 року 1 млрд 200 млн грн.
Управління зв’язків з громадськістю АКБ "Укрсоцбанк" за інформацією
Управління платіжних карток Центру індивідуального бізнесу