Новини АУБ

Зареєстровано інформацію про п’ятий випуск акцій ВАТ КБ “Південкомбанк”

pivdenkombank1054562538 Зареєстровано інформацію про п’ятий випуск акцій ВАТ КБ “Південкомбанк” | Асоціація українських банків

Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку зареєстровано інформацію про п’яту емісію акцій ВАТ КБ “Південкомбанк”.

ВАТ КБ "Південкомбанк" випускає прості іменні акції у кількості 800 000 штук (вісімсот тисяч штук). Загальна номінальна вартість акцій, на які планується здійснити підписку 8 000 000 (вісім мільйонів гривень). Акції випускаються в бездокументарній формі.
Рішення про випуск акцій було прийнято на загальних зборах акціонерів, що відбулися 21.04.2003р. за адресою: м. Донецьк, пр. Ватутіна 33-а.

Довідка:
Відкрите  Акціонерне Товариство Комерційний Банк “Південкомбанк” створений 23 листопада 1990 року.
Станом на  01.04.2003 р. розмір капіталу складає – 29 268 тис.грн.                            
Розмір активів – 48 323 тис.грн.                            
Розмір прибутку за 1-й квартал 2003 р. -  2 332 тис.грн.

Сергій Лаврененко
Тел. (0562)  317 782
Факс. (0562) 317 787
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ