Новини фінансового сектору

Нацбанк і Мінфін створюють комітет з порятунку гривні

Про це повідомляється на сторінці регулятора у соціальній мережі Facebook.

«Лише тісна плідна співпраця та солідарна відповідальність уряду і Національного банку будуть сприяти стабілізації валютного курсу і поліпшенню умов на грошово-кредитному ринку», - наводяться в повідомленні слова голови НБУ Валерії Гонтаревої.

За інформацією НБУ, в комітет увійдуть голова Нацбанку і керівник підрозділу НБУ, відповідального за проведення грошово-кредитної політики, а також міністр фінансів та керівник структурного підрозділу Мінфіну, відповідальний за проведення боргової політики.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ