Новини фінансового сектору

6-7 листопада 2009 р. міністри фінансів та голови центробанків G20 зустрічаються у Великобританії

Міністри фінансів та голови центральних  банків G20  зустрічаються з довгим порядком денним у  Сент Ендрюс (St. Andrews),  Шотландія у 10-у річницю їх першої зустрічі. Очікується, що вони  підуть далі, відштовхуючись від  прийнятих    на двох кризових самітах у 2009 р. рішень.  Щоб побороти глобальну рецесію,  лідери [країн] погодилися на зміни у глобальній фінансовій архітектурі та пообіцяли здійснити $1.1 трильйон  вливань у  світову економіку. А міністри, у свою чергу, мають сприяти втіленню цих домовленостей у життя.

На зустрічі  G20 у квітні  багатші країни зосередилися на заходах з порятунку власних   економік  та запобіганні  колапсу світової фінансової системи. Було   багато закликів поширити допомогу на бідніші країни, у яких рецесія була глибшою та мала серйозніші наслідки. Світовий Банк наполягає на  наданні більшої допомоги, зокрема,  Африці. Якщо Світовий Банк переважить, то вересневий саміт буде самітом розвитку, на якому розглядатимуться  питання надання допомоги країнам, що  ризикують потрапити у ситуацію  політичної нестабільності, обумовлену економічною кризою.

G20 змінив ландшафт міжнародних торгових відносин та переговорного процесу, що здійснюються  у рамках  Світової  Організації  Торгівлі, яка наразі має протистояти сповзанню у напрямку  протекціонізму, що є  побічним продуктом економічної кризи.

Група з  Двадцяти (G20) міністрів фінансів та голів центральних банків  була створена у 1999 р.  для обговорення ключових проблем глобальної економіки системно важливих промислово розвинених  країн та країн, що розвиваються. Інавгураційна  зустріч G-20 відбулася у Берліні  15-16 грудня 1999 р. 

До  G20 належать наступні країни: Аргентина, Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Мексика, Росія, Саудівська Аравія, Південна Африка, Південна Корея, Туреччина, Великобританія та США, плюс Європейський Союз,  представництво якого здійснюється президентською радою за ротаційним принципом, а також  Європейським Центральним Банком.

Джерело: http://www.g20.org/index.aspx

 
2009-11-06

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ