Юнекс Банк запровадив більш доступні умови кредитів на житло за програмою ДІУ
Юнекс Банк запроваджує вигідні для клієнтів умови іпотечної програми спільно з Державною іпотечною установою (ДІУ). Так, з 8 квітня п. р. банк зменшив розміри ставок та комісій за кредитами на житло.
Відтепер процентна ставка за кредитом спільно з ДІУ на строк до 10 років становить 17,5% річних, а на строк більше 10 років – 18% річних.
Сьогодні іпотечна програма спільно з ДІУ є однією з найвигідніших для клієнтів пропозицій на ринку України. Її умови дозволяють оформлювати кредити на строк до 30 років з мінімальним початковим внеском 25% від вартості житла, зберігаючи при цьому низьку ставку.
Отримати більш детальну інформацію про кредити на житло від Юнекс Банку, а також зробити попередні розрахунки платежів можна у розділі веб-сайту банку Приватним особам > Кредити > Іпотека.
Довідка
ПАТ «ЮНЕКС БАНК» зареєстровано 3 грудня 1993 року. Банк має ліцензію НБУ №56 від 28 жовтня 2011 року на здійснення банківських операцій. Входить до найбільш стабільних банківських установ України, його надійність забезпечена статутним капіталом – 292 млн грн. Станом на 01.03.2013 р. обсяг чистих активів – 1 602 млн грн, регулятивний капітал – 343 млн. грн, кредитний портфель – 1 128 млн грн.
Юнекс Банк – учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та уповноважений банк з виплати пенсій та соціальних допомог. Банк є асоційованим членом Visa International.
12 березня 2013 року, згідно з рішенням рейтингового агенства «Кредит-Рейтинг», ПАТ «ЮНЕКС БАНК» було підвищено кредитний рейтинг до рівня uaBBB+ з прогнозом «стабільний».