Новини фінансового сектору

Кількість терміналів Ощадбанку в торговельно-сервісній мережі перевищила 5000 од.

Ощадбанк продовжує нарощувати темпи розвитку торгового еквайрингу.
З початку 2013 року темп збільшення кількості терміналів банку в торговельно-сервісній мережі склав 20%.  Загалом за два роки роботи на ринку торгового еквайрингу кількість  терміналів Ощадбанку в торговельно-сервісній мережі перевищила 5000 од. Зараз Ощадбанк входить до ТОП-3 банків-лідерів за динамікою приросту терміналів для торгового еквайрингу та  ТОП-7 найбільших банків-еквайєрів.
Термінали Ощадбанку обслуговують картки MasterCard, Visa, American Express, а також Національні картки внутрішньоукраїнської платіжної системи НСМЕП. Останні діють не тільки як розрахункові, а й як дисконтні у мережі торговельно-сервісних підприємств, із переліком яких можна ознайомитись на сайті банку http://www.oschadnybank.com/ua/corporate/acquiring/discount/.
Як і раніше, активний розвиток торгового еквайрингу в Ощадбанку є одним із пріоритетних напрямів у розвитку роздрібного бізнесу. „Ми не будемо знижувати темпи. Навпаки, ми націлені на подальше розширення цього напряму, адже маємо низку серйозних конкурентних переваг. Перш за все, Ощадбанк як банк-еквайєр є дуже зручним і вигідним партнером для великих торговельно-сервісних мереж, оскільки має відповідне географічне покриття. Ощадбанк має найбільшу мережу відділень в Україні (близько 6 тисяч) і може реалізувати найскладніший проект з установки терміналів в оптимальні терміни. Крім цього, банк пропонує індивідуальний підхід до клієнтів різного рівня і виду діяльності: і великих мереж, і маленьких немережевих підприємств. На відміну від більшості своїх конкурентів Ощадбанк має можливість надавати торговельним підприємствам комплекс послуг з інкасації виручки та розрахунково-касового обслуговування. А можливості банку щодо використання інноваційного обладнання тільки підкріплюють його високу конкурентоспроможність”, - зазначила Наталія Войтович - заступник директора департаменту - начальник управління торгового еквайрингу     Ощадбанку.
У 2013 році Ощадбанк продовжує впроваджувати інноваційні технології в сфері еквайрингу, зокрема, підтримує розвиток безконтактних платежів. Нагадаємо, наприкінці 2012 року Ощадбанк став еквайринговим партнером проекту з налагодження системи безготівкового розрахунку в закладах мережі МакДональдз в Україні. Відтоді установи МакДональдз приймають до оплати, крім магнітних та чипових платіжних карток, безконтактні картки payWave та PayPass міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.
Ще однією перевагою Ощадбанку є наявність власного процесингу, адже завдяки йому забезпечується повний контроль проведення платежів і розрахунків, швидке впровадження інноваційних рішень та програм лояльності для клієнтів.

АТ «Ощадбанк»
Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.
 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ