VAB Банк видав понад 1700 електронних студентських квитків одному з провідних вишів країни
VAB Банк видав 1780 електронних студентських квитків в межах зарплатно-карткового проекту одному з провідних вишів країни – Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут». Сьогодні НТУУ «КПІ» – найбільший в Україні технічний університет дослідницького типу, один із провідних університетів Європи та світу. У його структурі – 30 навчально-наукових підрозділів (10 інститутів та 20 факультетів), 8 навчально-наукових центрів, 12 науково-дослідних інститутів, 14 науково-дослідних центрів та конструкторське бюро.
«Ми раді, що провідний технічний виш країни високо оцінив новинку VAB Банку, розроблену в рамках соціального проекту спеціально для вищих навчальних закладів, і що саме студенти КПІ одними з перших тестуватимуть переваги електронного студентського квитка», – зазначив Олександр Шевченко, директор Департаменту по роботі зі стратегічними клієнтами VAB Банку.
Електронний студентський квиток – це унікальний комбінований продукт, у якому не лише реалізовано новітні технології, а й вдало використані найзручніші комбінації взаємодоповнюючих функцій, що робить його універсальним для сучасного студента. Насамперед він використовується як звичайний студентський квиток, забезпечуючи пропуск на територію навчального закладу, гуртожитку, бібліотеки. Він містить персональні дані студента (ПІБ, фотографію, назву вищого навчального закладу, факультет, спеціальність, курс), інформацію про банк і назву міжнародної платіжної системи. У разі втрати, крадіжки цього карткового продукту чи відрахування студента з вишу електронний студентський квиток блокується. Крім того, оскільки електронний квиток представлено платіжною карткою Visa Classic, студенти можуть вільно використовувати його для розрахунків у торговельно-сервісній мережі та Інтернеті, а також для зняття готівки у мережі банкоматів – на цю картку їм зараховується стипендія. На картку також можна отримувати зарахування коштів від батьків та друзів з інших міст України. До того ж електронний квиток дає право на отримання пільг на державний транспорт, купівлю квитків у кінотеатрах та низку інших привілеїв.
За словами експерта, електронний студентський квиток ефективний як для вишу (дозволяє заощадити на розрахунково-касовому обслуговуванні та випуску паперових носіїв), так і для студентів, оскільки орієнтований на їхні першочергові потреби, будучи одночасно ідентифікаційним документом і платіжним інструментом. Саме це робить його універсальним рішенням для обслуговування потреб вишів у рамках зарплатно-карткових проектів.
«Немає нічого дивного в тому, що наш університет підтримав пропозицію VAB Банку, оскільки КПІ завжди намагається впроваджувати корисні інноваційні рішення, а особливо ті, в яких ми бачимо вже цілком готові стандарти для майбутнього покоління студентів. Думаю, що в епоху постійного зростання вимог до технологічності та функціоналу електронний студентський квиток стане саме тією новинкою, яка надасть нові можливості студентам. І, звичайно, це вигідно доповнить імідж сучасного вищого навчального закладу в будь-якому контексті, у тому числі й за межами країни», – упевнений Олег Десятов, голова студентської ради КПІ.
Запуск соціального проекту «Електронний студентський квиток» VAB Банк здійснив у травні поточного року за підтримки Науково-дослідного інституту прикладних інформаційних технологій. Першим вищим навчальним закладом, якому VAB Банк випустив електронні студентські квитки, став Миколаївський коледж культури та мистецтв.
Більш детальну інформацію розміщено на сайті VAB Банку.
Джерело: www.vab.ua
Довідкова інформація
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Станом на 01.07.2011 р. регулятивний капітал Банку склав 1,353 млрд грн, обсяг чистих активів – 8,7 млрд грн. VAB Банк є учасником об'єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», що нараховує понад 3900 банкоматів по Україні.