Банк «Хрещатик» матиме свій CashTan
Банк «Хрещатик» зареєстрував торговельну марку для власної банкоматної мережі – відтепер вона називатиметься CashTan.
Стати учасником CashTan’у з відповідною візуальною ідентифікацією може будь-який банк, який приєднається до банкоматної мережі «Хрещатика». Клієнтам – держателям міжнародних платіжних карток та карток НСМЕП банків-партнерів це дасть змогу знімати готівку за пільговим тарифом, а також користуватися функціональними можливостями «автоматичних касирів» банку «Хрещатик» у повному обсязі.
Як зазначив директор процесингового центру банку Андрій Щербина, питома вага операцій по картках банків-партнерів лише за 6 місяців поточного року зросла на 5 п.п. – до 15%, а в цілому при об’єднанні банкоматних мереж кількість операцій по картках того чи іншого банку збільшується у середньому у 10 разів. При цьому фахівець поділився найближчими планами щодо розширення функціоналу «хрещатицьких» банкоматів, серед яких — впровадження у виробничу експлуатацію on-line платежів, пряме поповнення мобільних телефонів та електронних гаманців, прийом платежів на користь компаній, що надають послуги кабельного телебачення, тощо.
Наразі у всіх банкоматах банку «Хрещатик», окрім зняття готівки, держателі платіжних карток міжнародних систем Visa, MasterCard та Національної системи масових електронних платежів мають можливість отримати міні-виписку з карткового рахунку або виписку за останні п’ять операцій, змінити PIN-код у разі його компрометації та переказати кошти з одного карткового рахунку на інший, якщо обидва відкриті в банку «Хрещатик», купити ваучер для поповнення рахунку мобільного оператора тощо.
Довідково за темою:
Об’єднана банкоматна мережа банку “Хрещатик” налічує майже 2600 власних банкоматів та банкомати 10 банків-партнерів: Укрсоцбанк, Універсал Банк, ВТБ Банк, Експрес-Банк, банк «Руський Стандарт», Міжнародний інвестиційний банк, Златобанк, Індустріалбанк, Терра Банк та Євробанк.
Довідково:
Публічне акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 25.05.10 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема PricewaterhouseCoopers.
Має високий рівень надійності збереження вкладів, підтверджений національним агентством «Кредит-Рейтинг», входить до числа 15 найбезпечніших банків, за версією щотижневика «Контракти», до двадцятки найстабільніших банків країни, за рейтингом газети «Дело», до десяти українських банків, яким найбільше довіряють, за версією журналу «Банкиръ», та п’ятірки найпрозоріших банків держави, за ренкінгом вітчизняної РА «Кредит-Рейтинг».
Основні фінансові показники за 7 місяців 2011 р.: фінансовий результат — 1,5 млн грн, чисті активи — 6,96 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель —4,45 млрд грн, депозити юридичних осіб — 2,19 млрд грн, депозити фізичних осіб — 2,98 млрд грн.